IMG_3530

برگزاری ششمین کنفرانس بین المللی متالورژی پودر، کاربرد در صنعت خودرو با همکاری شرکت متالورژی پودر مشهد ، دانشگاه فنی وین و آخن آلمان

کنفرانس بین المللی <<کاربرد متالورژی پودر در صنعت خودرو>> به نام PM AUTO 2018  توسط شرکت متالورژی پودر مشهد و با کمک دانشگاه صنعتی وین در تاریخ ۲۷ الی ۲۹ فروردین ماه ۹۷ در هتل عباسی اصفهان برگزار گردید.

شرکت کنندگان در این کنفرانس از ۱۰ کشور اروپائی و آسیائی ، اتریش، آلمان، سوئد، سوئیس، بلژیک، ایتالیا، اسپانیا، چین و هند حضور داشتند و به ارائه مقالات و سخنرانی های علمی در این رابطه پرداختند. همچنین شرکت کنندگان از داخل کشور شامل مدیران و مقامات ارشد صنعت خودروسازی ، شرکت های تولید کننده قطعات خودرو، اساتید دانشگاه ها و دانشجویان بودند که به ارائه سخنرانی و مقالات پرداختند.

این کنفرانس به منظور بسط و توسعه تکنولورژی متالورژی پودر در داخل کشور صورت گرفت و شرکت متالورژی پودر مشهد به عنوان بزرگترین واحد تولیدی در این خصوص این رسالت را بر عهده دارد. همچنین در مجاورت کنفرانس نمایشگاهی نیز توسط فعالان این صنعت شامل سازندگان معتبر تجهیزات ماشین آلات مربوطه و تولیدکنندگان مواد اولیه و نیز تولیدکنندگان قطعات خودرو برگزار گردید.